Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 9
1
REKRUTACJA / Mieszkania Lublin
« Ostatnia wiadomość wysłana przez glockmati dnia Październik 11, 2018, 19:39:50 »
Witam,

Kolejne mieszkania lublin   są na ostatnim etapie inwestycji dlatego właśnie trzeba się spieszyć aby wybrać te które nas interesują i są według nas najlepsze, dlatego właśnie mieszkania lublin mają taką duża sprzedawalność piękna sprawa dla inwestora
2
OGŁOSZENIA / Zarządzanie ruchem klientów [DASOFT]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bigr dnia Wrzesień 19, 2018, 13:08:57 »
Witam,

Dobry dzień dzisiaj jest bo wprowadzili zarządzanie ruchem klientów w naszym okręgowym szpitalu :) w końcu spokój i bez problemowo bo jest każdy zna swoją kolej, numerki i kolejki pilnuje komputer i nie ma wcinania się, tak to ma funkcjonować, teraz będzie ostatecznie spokój, pozdrawiamy DASOFT dzięki za to cudeńko

3
REKRUTACJA / Tworzenie usługi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bigr dnia Wrzesień 19, 2018, 12:49:59 »
1. Tworzenie usługi
Przede wszystkim stwórzmy świeżą usługę, aby przechowywać cały nasz kod.

$ sls create -t ??aws-nodejs -p rest-api && cd rest-api
Ta komenda rozwinie wszystkie niezbędne pliki i kod, aby utworzyć nasze funkcje Lambda i zdarzenia bramy API. Wykona to na ścieżce, którą daliśmy z -pflagą. Oznacza to, że utworzy on katalog o nazwie rest-api. Chcemy przejść do tego katalogu i pracować z tego miejsca.

2. Instalowanie modułów
Potrzebujemy kilku modułów. Przede wszystkim potrzebujemy wtyczki Serverless Offline, aby móc uruchomić nasz kod lokalnie przed wdrożeniem do AWS. Następnie musimy chwycić mangusty , mój ORM wyboru, a dotenv , bo lubię nie naciska klawisze do GitHub. Przesyłanie kluczy do GitHub jest do bani. Nie rób tego. Za każdym razem, gdy wciskasz klucz do GitHub, umiera pingwin dziecka. Mam na myśli, nie bardzo, ale nadal jest tak źle.

Upewnij się, że jesteś w rest-apikatalogu. Najpierw zainstaluj Serverless Offline, następnie mangusta i dotenv.

$ npm init -y
$ npm i --save-dev serverless-offline
$ npm i --save mongoose dotenv
To wszystko, zróbmy sobie przerwę od terminalu i przejdźmy do Atlasa, aby stworzyć bazę danych.
4
REKRUTACJA / Odp: Google adwords
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bigr dnia Wrzesień 19, 2018, 12:48:25 »
Stojąc na rozklekotanym krześle w kuchence z połowy wieku, ocierając się z półek na suficie o podłogę, powstrzymałem łzy i wściekłość.

Coś, co mój ojciec zawsze mi mówił, wpadało mi do głowy: "Wszystko, co chcesz, stanie się na czas, tak długo, jak będziesz płacić składki". W wieku 22 lat trudno było to usłyszeć. Myślałem, że wszystko, co muszę zrobić, to śpiewać o mojej kwalifikowalności do pracy z dachów, a ludzie ustawiają się w szeregu, oczekując zapłaty dużych sum za moją bezgraniczną kreatywność i dowcip.

Ta strategia jednak nie poruszała mnie w żadnym kierunku. Od miesięcy miałem przerwę, ponieważ powiedziano mi w szkole, że przemysł filmowy to trochę drabina i trzeba pracować z góry. Może to tylko część tych brzydkich należności.


Zaparkowałem na ulicy, w innej okolicy. Skradłem się na skraj podjazdu, spowity ciężarówką serwisową. Obejrzałem się - reżyser był rozproszony.

Zaryzykowałem i uciekłem. Pobiegłem tak szybko, jak tylko mogłem z sąsiedztwa i dalej ulicą do mojego samochodu. Byłem wolny i czułem się jednocześnie tak chwalebny i nieautoryzowany.

Nikt nigdy nie zapytał, co stało się ze mną tej nocy. Lubię myśleć, że to dlatego, że ukrycie sprawiło, że moje zniknięcie zniknęło zupełnie niezauważone, ale nie mogę przestać się zastanawiać, gdy reżyser podniósł wzrok znad swojej rozmowy i zobaczył moją osnutą postać przemknącą od niego, w dół chodnika i w ciemność, nigdy nie wrócić.

Kilka miesięcy później uczestniczyłem w premierze. Film uzyskał wąskie wydawnictwo i zdobył 43-procentowy wynik widowni w Rotten Tomatoes. Zdobyłem jeden lśniący kredyt IMDb "Różne załogi". Myślę, że jest to tak dokładny opis zadania, jak to tylko możliwe.
5
REKRUTACJA / Odp: Mieszkania Lublin sprzedaż
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bigr dnia Wrzesień 19, 2018, 12:48:11 »
Nadal mam trochę goopu w butelce EyeLite. Ciągle go używam, bo nie znoszę wyrzucania produktów do pielęgnacji skóry na pół. A ponieważ nadzieja jest wieczna. Może, jeśli użyję go przez osiem miesięcy zamiast sześciu, to faktycznie będzie działać, aby zabrać moje ciemne kręgi.

2013 roku miałem 22 lata i byłem świeżo po szkole filmowej. Mieszkałem w mieszkaniu studyjnym z moim chłopakiem i pracowałem na pół etatu w handlu detalicznym. W wolnym czasie szukałem Craigslista na koncertach bocznych w przemyśle filmowym.

Przykuł mi się post zatytułowany "Płatna praktyka", a ja szybko złożyłem swoją kandydaturę:

"Szukam zaangażowania w produkcję, a także mam pewne doświadczenie w pisaniu. Zrobię wszystko, naprawdę, nawet biegi po kawie. "

Zrobię wszystko, naprawdę, nawet biegi po kawie.

Te słowa mnie prześladują.

Zostałem zatrudniony jako asystent produkcji w niskobudżetowym filmie indie, po najbardziej niezręcznym wywiadzie w Starbucksie, w którym reżyser odmówił rozpoczęcia naszego spotkania do uzgodnionego czasu (byłem dziesięć minut wcześniej). Gdy usiedliśmy naprzeciwko siebie, odwrócił wzrok i zajął się producentem, który siedział obok niego, przekomarzając się o bananowym chlebie i czy powinien dostać trochę.

Wcześnie wyczułem szaleństwo, właśnie w tamtym wywiadzie, ale upierałem się. Z technicznego punktu widzenia byłam dorosła, ale wciąż na tyle głupia, by sądzić, że praca jako asystentka produkcyjna doprowadziłaby mnie do przemysłu filmowego. Wkrótce zabieram się na obiady robocze z nowojorskimi typami, przeglądam MÓJ scenariusz i mówię: "Zgadzam się, że Ryan Gosling świetnie nadawałby się do tej roli. Zabierzmy go przez telefon. "Przyjąłem pozycję, ponieważ myślałem, że to będzie moja wielka przerwa.

Kiedy strzelanie rozpoczęło się po kilku tygodniach pracy w przedprodukcji, reżyser zdecydował, że będę jego osobistym asystentem / sługą. Było może dziesięciu innych stażystów, ale ja wybrałem The Chosen One.

"Coś w tobie jest takie nordyckie" - powiedział mi. Nie wiedziałem, czy ma to na myśli komplementarność, czy w sposób, w jaki wydawałem się stoicką szwedzką pokojówką, która nigdy nie narzekała i byłaby dobra w sprzątaniu. Wiem, że to było ostatnie, ponieważ wkrótce po tym, jak mnie odebrał, byłem w jego domu, który pachniał jak akwarium przez cały czas, robiąc prace domowe, biegi spożywcze i inne zadania, które z pewnością nie wskazywały na to, że to była moja wielka przerwa. .
6
REKRUTACJA / Odp: Agencja ochrony warszawa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bigr dnia Wrzesień 19, 2018, 12:47:44 »
Zamiast tego chodzi o ustanowienie normy.

Pełne i bezwarunkowe finansowanie dojazdów pracowników do pracy nie zawierałoby żadnych instrukcji do pracy w trakcie dojazdów, żadnych zwrotów z pracy i żadnych potrąceń do wynagrodzeń. Ten mały gest przeszedłby długą drogę i wysłałby jasny komunikat do pracowników: Chcemy was tutaj.

Jednak dla pracodawców uznanie tej normy za korzystne dla organizacji i pracownika wymaga zasadniczej zmiany tradycyjnego myślenia w tej kwestii. W praktyce jest to trudne, ale nie niemożliwe do osiągnięcia.

Niemniej jednak firmy nie są obecnie zachęcane do zmiany status quo i dołożenia wszelkich starań, aby sfinansować dojazdy pracowników. Pytanie brzmi więc, jak długo to potrwa, zanim dojedziemy do pracy, a tym samym stanie się znaczącym drenażem dla pracowników, a domyślnie dla organizacji zatrudniającej?Teraz jednak każdy konsument ma głos i swobodny dostęp do punktów, w których mogą krzyczeć i krzyczeć. W najlepszym przypadku prowadzi to do większej odpowiedzialności korporacyjnej, większej przejrzystości, lepszych produktów, większego bezpieczeństwa. W rzeczywistości prowadzi to do bzdurnych bzdur, takich jak e-maile, które wywiozłem z Becky. Nie widziałem żadnego powodu, aby nie publikować mojej prawdy o EyeLite w recenzji Amazon, ponieważ myślałem, że to pomoże kobietom takim jak ja nie zmarnować 30 dolarów na goopie, które nie działały tak jak w reklamie. Niezamierzoną konsekwencją tej przejrzystości jest to, że firma czuła się zobowiązana do rozwiązania problemu.

Tam właśnie podchodzimy do przejrzystości biznesu - ponieważ napisałem uczciwą recenzję, Becky została wezwana, by naprawić problem. Tak więc, po dwukrotnym jej braku, zmieniłem recenzję na trzy gwiazdki. Nie usłyszałem od niej więcej.
Ale nie wszystkie rozczarowujące transakcje to rozwiązywalne problemy. Czasami produkt nie działa i nie ma sposobu, aby wygenerować więcej biznesu lub dobrej woli z tego niefortunnego doświadczenia, bez możliwości odwrócenia lub zmiany działania produktu nie działa. Czasem zasługuje na złą recenzję. Nie jestem zainteresowany wyrzucaniem twórców EyeLite z branży, ale nie jestem również zainteresowany zmianą oceny niedziałającego produktu z negatywnego na pozytywny właśnie z powodu polityki Amazon lub życzliwości przedstawiciela działu obsługi klienta.
7
OGŁOSZENIA / Odp: Windsurfing kurs
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bigr dnia Wrzesień 19, 2018, 12:47:30 »
Jesteśmy światem osób dojeżdżających do pracy
Dojazdy do pracy rosną na całym świecie. A statystyki są zadziwiające.

W Japonii każdego dnia do Tokio przechodzi 8 milionów osób dojeżdżających do pracy .
W Stanach Zjednoczonych 3,6 miliona pracowników dojeżdża przez 90 minut lub dłużej, w jedną stronę. Przekłada się to na cały miesiąc dojazdów do pracy każdego roku - to dwa razy więcej niż średnia liczba rocznych urlopów, które otrzymuje pracownik.
W Wielkiej Brytanii osoby podróżujące do Londynu wydają średnio 305 GBP (397 USD) miesięcznie i 2,5 godziny dojeżdżają każdego dnia.
W Pekinie, w Chinach, setki tysięcy pracowników spędzających do sześciu godzin dziennie do pracy iz pracy - zmuszeni są mieszkać poza Pekinem z powodu rosnących cen mieszkań w mieście.
Przekonanie, że ludzie angażują się w dojazdy na duże odległości, ponieważ poprawi ich zatrudnienie i poziom życia, jest błędne.
Wszystko to oznacza, że ??trudno jest wyłączyć wieczorem. Jej umysł już myśli o podróży następnego dnia. Podobnie jak wszyscy inni dojeżdżający do pracy, Sofia robi ogromną ofiarę, aby spełnić swoje obowiązki związane z zatrudnieniem i udowodnić, że jest wartościowa dla swoich pracodawców.

Dojazdy do pracy w coraz większym stopniu podważają zdrowie i szczęście pracowników, a jest tylko coraz gorzej . To szybko spowoduje problemy dla pracodawców. Szczęśliwi, zdrowi i zaangażowani pracownicy są bardziej produktywni i rzadziej chorują.

Dlaczego pracodawcy nie zmniejszają ciężaru i nie finansują dojazdów do pracy swoich pracowników?
Głównym powodem jest to, że czas dojazdu do pracy nie jest liczony jako czas pracy. Stworzyło to status quo, który większość przedsiębiorstw wykorzystuje, aby uniknąć wydatków na dojazdy pracowników do pracy. Dwie zasady leżą u podstaw tej maksymy, ale obie są archaiczne i nie wytrzymują bliższej analizy.

Po pierwsze jest przekonanie, że pracownicy mają kontrolę nad odległości i czasu podróży między domem a pracą.
8
OGŁOSZENIA / Odp: Akcesoria dachowe fachowydekarz.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bigr dnia Wrzesień 19, 2018, 12:47:12 »
Z tego właśnie powodu demokracja socjalna rzeczywiście wiąże się z własnością publiczną, ale nie z "środkami produkcji". Z podstawowych dóbr publicznych. Opieka zdrowotna, edukacja, transport, energia, media i tak dalej. Nie są to naprawdę "środki produkcji", w dawnym sensie marksistowskim - fabryki uciskające proletariat. Współczesny wariant socjaldemokracji polega na dostarczaniu dokładnie tych rzeczy, których każdy potrzebuje, ale kapitalizm nie może zapewnić wystarczająco niskich kosztów lub wystarczająco wysokiej jakości.

Nie chodzi więc o "środki produkcji", które są zsocjalizowane - ale o dobra publiczne. I nie jest to także "państwo", które je posiada. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czym jest "własność państwowa"? Co to znaczy? Problem polega na tym, że nigdy tak naprawdę nic nie znaczyło - i mogło to znaczyć cokolwiek. Dlatego dyktatorzy szybko awansowali na szczyt czysto socjalistycznych społeczeństw, takich jak Stalin. Ale w nowoczesnej socjaldemokracji, zamiast "środków produkcji będących własnością państwa", dobra publiczne są własnością ludzi, którzy ich używają. Ale nie w sensie kapitalistycznym. Zazwyczaj są one utrzymywane w zaufaniu przez miasta, miasteczka, regiony i tak dalej. Oznacza to, że naprawdę należą do wszystkich - nie tylko do "rady" lub komitetu partyjnego,

"Środki produkcji", tam gdzie nadal istnieją, w tradycyjnym sensie, w fabrykach itd., Jak w Niemczech, nie są "zsocjalizowane" w sensie własności, lecz "zdemokratyzowane" w sensie zarządzania - tam pracownicy siedzą na deskach. Jest to żywy przykład tego, w jaki sposób idea, że ??"socjalizm" może oznaczać coś poza "och, nie, oni biorą nasze prawa własności !!" i wykracza daleko poza to, co Amerykanie mogą zrozumieć, biorąc pod uwagę stare, przestarzałe pomysły.

Socjaldemokracja wzrosła, ponieważ kapitalizm staje się przestarzały. Pozwala ludziom realizować się w znacznie większym stopniu niż sam kapitalizm. Teraz część, którą Marks pominął "środki produkcji są własnością państwa", była celowa. Gdyby środki produkcji były własnością państwa, jaki byłby sens? Kto by to zdefiniował? Nie powiedział. Wygląda na to, że proletariat określi tę część, kiedy tam dotrą. I to prowadzi mnie do ostatniego punktu.

9
OGŁOSZENIA / Odp: Mieszkania na sprzedaż rzeszów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bigr dnia Wrzesień 19, 2018, 12:46:46 »
 w najciemniejszych chwilach, kiedy upadek z wyborów Trumpa wywołuje największy strach, pamiętaj o Ameryce, która zawsze - i zawsze będzie nas uszczęśliwiać: fakt, że możemy głosować.
Rozwiązywanie niewidocznych problemów z skalowaniem za pomocą Serverless i MongoDB
Odkąd inżynieria oprogramowania stała się zawodem, staramy się służyć użytkownikom na całym świecie. Wraz z tym pojawia się kwestia skalowania i jak go rozwiązać. Wielokrotnie te myśli o powiększaniu naszego oprogramowania do niewyobrażalnych rozmiarów są przedwczesne i niepotrzebne.

Stało się to czymś zupełnie innym, wraz z pojawieniem się architektur bezserwerowych i dostawców usług typu back-end-as-a-service. Teraz nie mamy problemów z powiększaniem skali, ale raczej jak skalować nasze połączenia z bazą danych bez tworzenia dużych obciążeń.

Mając ograniczony wgląd w infrastrukturę, niewiele możemy zrobić poza napisaniem solidnego, wydajnego kodu i użyciem odpowiednich narzędzi, aby złagodzić ten problem.

Albo to jest? ??

Jak działają bazy danych bez serwera?
Dzięki tradycyjnemu serwerowi Twoja aplikacja połączy się z bazą danych podczas uruchamiania. Całkiem logiczne, prawda? Pierwszą rzeczą, którą robi to jest podłączenie do bazy danych za pomocą łańcucha połączenia, a dopiero po wykonaniu tej czynności reszta aplikacji zostanie zainicjowana.

Serverless obsługuje to trochę inaczej. Kod zostanie uruchomiony po raz pierwszy tylko po uruchomieniu funkcji. Oznacza to, że zarówno inicjalizacja połączenia z bazą danych, jak i interakcja z bazą danych podczas tego samego wywołania funkcji.

Przeprowadzanie tego procesu za każdym razem, gdy uruchomiona jest funkcja, byłoby niewiarygodnie nieefektywne i czasochłonne. Z tego powodu deweloperzy bez serwera używają techniki nazywanej łączeniem połączeń, aby utworzyć połączenie z bazą danych tylko podczas pierwszego wywołania funkcji i ponownie użyć go dla każdego kolejnego połączenia. Teraz zastanawiasz się, jak to jest możliwe?
10
REKRUTACJA / Odp: Rafal3920
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Yingphikul dnia Wrzesień 10, 2018, 11:51:07 »
Read like I have felt that this is a very good thing because it is good content, useful.
Strony: [1] 2 3 ... 9
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
zielone-wzgorze rr214 pd-wp maniacraft skarpetkacrraft